pigeon
pigeon
pigeon
Member of Heluz Group
background

Sponzoři

O střelnici

Jedná se o venkovní stálou sportovní a výcvikovou střelnici pro střelbu disciplín lovecké kolo, skeet, lovecký skeet, Compak parkúr, trap, univerzální trap, automatický trap, double trap, zajíc na průseku, vysoká věž, pistolová střelnice 0 - 25 metrů ve smyslu § 64 zákona 288/95 Sb. jako provozovna k podnikání.

Majitelem střeleckého areálu je firma HELUZ cihlářský průmysl v. o. s., se sídlem Dolní Bukovsko 295, IČO: 46680004. Jako odpovědná osoba za provoz střelnice je ustanoven pan Martin Slezar.

Střelnice se nachází na okraji obce Šindlovy Dvory. Přístup a příjezd ke střelnici je po silnici Šindlovy Dvory - České Budějovice (zadní cesta). Parkování vozidel je přímo v areálu střelnice, jejíž osa je orientována na sever.

Areál střelnice je vybaven dvěma střelištěmi skeet, dvěma střelištěmi olympijský trap, střelištěmi zajíc na průseku a vysoká věž a část určená pro střelbu z kulových zbraní. Pistole 25 m. Střeliště pro brokovou střelbu jsou osazena nejmodernější technologií LAPORTE (stejné vybavení jako areál pro nejvyšší standard, což umožňuje nejen profesionálům, ale také amatérům plnohodnotný sportovní zážitek.